Nitril gloves Effect PF Blue XS

Neohodnoceno
145,20 Kč
Skladem

Už vás nebaví ochranné rukavice, které vám dráždí ruce? Potřebujete rukavice, které vás účinně ochrání před infekcí a zároveň budou šetrné k pokožce vašich rukou?
Nitrilové rukavice Effect PF BLUE - perfektní přesnost úchopu a vysoká úroveň ochrany proti infekcím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nitrilové modré rukavice Efekt PF BLUE se vyznačují vysokou flexibilitou, která zvyšuje komfort práce a zároveň poskytuje volnost pohybu (což je nesmírně důležité při provádění lékařských nebo kosmetických procedur). Jejich pevnost v lomu se přitom vyrovná latexovým rukavicím. Díky tomu jsou stejně účinné při ochraně před infekcí, aniž by způsobovaly alergické reakce I. typu.

Modré nitrilové rukavice Efekt PF BLUE jsou nepostradatelnou výbavou lékařských a zubních ordinací. Chrání vaše ruce před patogenními mikroorganismy a chemikáliemi. Zároveň zaručují volnost pohybu nezbytnou při ošetření vyžadujících přesnost. To jsou vlastnosti, které z něj také dělají produkt běžně používaný v kadeřnických a kosmetických salonech. Rukavice neobsahují pudr a jsou schváleny pro styk s potravinami. To znamená, že je využijete i při práci v potravinářství.

Nehrozí kontaminace potravin práškovým prostředkem. Pro svou vysokou životnost a vysokou chemickou odolnost jsou doporučovány i pro úklidové práce.

• Vysoká pevnost v tahu a pružnost
• Odolnost vůči průniku populárních chemoterapeutických léků
• Vysoká chemická odolnost a bariérové ​​vlastnosti potvrzené zkouškami provedenými podle EN ISO 374
• Syntetický materiál nezpůsobuje alergické reakce
• Rolovaná manžeta, oboustranný tvar
• Texturovaný povrch prstů usnadňuje přesné uchopení
• Bez prášku - žádné riziko kontaminace prostředí práškem

Velikost: XS, S, M, L, XL

Barva: Modrá

Počet kusů v balení: 100

Doplňkové parametry

Kategorie: Rukavice nitrilové
Barva: modrá
Velikost: XS