Jednorázový plášť zelený

Neohodnoceno
20,36 Kč
Skladem

Jednorázový plášť vyrobený z netkaného polypropylenu o gramáži 20 g/m².

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázový plášť vyrobený z netkaného polypropylenu je perfektní volbou pro poskytnutí základní ochrany lékaři a dalším členům zdravotnického týmu. Skvěle se hodí také jako ochranný oděv pro pacienty a návštěvníky nemocnice. Registrován jako zdravotnický prostředek.

Vysoká kvalita
Zdravotnické návštěvnické pláště z PP netkané textilie umožňují dodržovat správnou hygienu při chirurgických zákrocích. To je nesmírně důležité při prevenci pooperačních komplikací, jako jsou inekce.

Plný komfort používání
Plášť z netkané textilie je vyroben z materiálu o gramáži 20 g/m². Díky materiálu je extrémně lehký. Při používání lékař zachovává volnost pohybu, což je důležité zejména při náročných zákrocích. Netkaný polypropylen, kromě toho, že je lehký, je dokonale prodyšný, a proto poskytuje pohodlí i při dlouhých hodinách provozu.

Snadno se nasazuje
Plášť má univerzální velikost. Vzhledem k tomu, že se zavazuje kolem krku a v pase, lze jej přizpůsobit tvaru postavy. Díky všitým popruhům se velmi snadno navléká, což umožňuje zkrátit čas strávený přípravou na ošetření.

Bezpečnostní
Jednorázové operační oblečení snižuje riziko přenosu cizích těles do blízkosti operačního pole. Pro zvýšení ochrany pacienta i samotného lékaře má plášť rukávy zakončené gumičkou.