Hybrid gloves SafeHAND hybrid PF blue S

Neohodnoceno
133,10 Kč
Skladem

Nitrilové ochranné rukavice - účinná ochrana pro osoby s alergií na latex
Nemůžete použít oblíbené rukavice vyrobené z latexu? V této situaci budou dobrou alternativou nitrilové produkty. Jsou stejně odolné a zároveň nezpůsobují alergie. Rukavice safeHAND hybrid mají všechny vlastnosti, které zajistí, že vaše ruce budou řádně chráněny a zároveň nebudou unavené a podrážděné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DETAILNÍ POPIS PRODUKTU
Ochranné a diagnostické nitrilové rukavice safeHAND hybrid bez pudru jsou vyrobeny z kopolymer butadienu a akrylonitrilu s využitím pokročilé výrobní technologie. Díky tomu jsou pro svou odolnost a vysokou flexibilitu dobrou alternativou k latexovým rukavicím.

Rukavice safeHAND hybrid jsou také extrémně měkké. Dokonale se přizpůsobí tvaru ruky, čímž minimalizují jejich únavu a zajišťují plnou volnost pohybu (i při dlouhém používání). Ochranné nitrilové rukavice vám umožní provádět ty nejpřesnější úkoly s pohodlím a vynikající ochranou.

Jsou odolné proti průniku běžných cytostatik a chemikálií. Jsou vyrobeny ze syntetického materiálu, který nezpůsobuje alergické reakce na latex (mohou však vyvolat alergické reakce u osob citlivých na dibutyldithiokarbamát zinečnatý ZDBC / CAS číslo: 136-23-2, což je chemická látka používaná při výrobě rukavic ve stopovém množství - pokud se objeví alergická reakce, přerušte užívání a poraďte se s lékařem).

Mají univerzální tvar (sedí na obě ruce); jsou doplněny rolovanou manžetou; mají texturovaný povrch prstů (usnadňující přesný úchop) neobsahují práškové činidlo; jsou zdravotnickým výrobkem, certifikovanými osobními ochrannými prostředky; mají široké využití (i v gastronomii, neboť byly schváleny pro styk s potravinami); mají obal, který umožňuje snížit množství kontaminace - patentovaná technologie strojního balení a dávkovací otvor chráněný fólií.

Kromě toho se vyznačují vysokými bariérovými vlastnostmi, které byly prokázány v testech s použitím: metoda testování pevnosti materiálů pro penetraci krví přenosných patogenů podle ASTM F1671; metoda testování odolnosti rukavic proti průniku cytostatik podle ASTM D6978; metoda stanovení odolnosti ochranných rukavic proti chemikáliím a mikroorganismům dle EN 374.

Nitrilové diagnostické rukavice safeHAND hybrid mají široké využití - osvědčí se nejen při práci lékařů, zubařů, sester nebo laboratorních diagnostiků. Oba jsou odolné a umožňují přesné pohyby. Díky tomu se používají také v kosmetických salonech a kadeřnických salonech. Budou také fungovat, pokud hledáte ty správné produkty pro potravinářský nebo cateringový sektor. Neobsahují prášek, takže nehrozí kontaminace potravin. Nitrilové rukavice safeHAND hybrid se také vyznačují vysokou chemickou odolností. Díky tomu budou účinnou ochranou vašich rukou při úklidových pracích.

Velikost: S, M, L, XL

Počet kusů v balení: 100

Doplňkové parametry

Kategorie: Rukavice hybridní
Barva: modrá
Velikost: S